Czas realizacji zamówienia

 

Po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. My po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty rozpoczynamy jego realizację. Wysyłki realizujemy 2 razy w tygodniu – we wtorki i czwartki. Tego typu podejście pozwala nam optymalizować proces co ma wpływ na szereg aspektów jak na przykład ochrona środowiska.

 

 

Termin otrzymania paczki z kosmetykami = termin wysyłki + czas dostawy

 

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i zaksięgowania płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od firmy kurierskiej. Współpracujemy z firmą DPD - oni znają się na swojej robicie :)

 

 

Dostępność produktów

Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie. Naszym priorytetem jest posiadanie całego asortymentu

 

 

Forma płatności

Płatność elektroniczna „Przelewy 24”- najbardziej wygodny, bezpieczny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

 » formy płatności

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czas realizacji

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zamówienia              

Formy płatności             

Koszt dostawy             

ZAKUPY               

POMOC   

KONTAKT
 

ul. Warzywna 2A

95-030 

Starowa Góra

Mail - biuro@hipovet.com

 

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: +48 607 061 385

Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie
w dni robocze w godzinach 09.00-17.00.